Přihlásit vaše dítko do plaveckého oddílu můžete již nyní na emailu tjanata@seznam.cz.

Přijímáme děti, které milují vodu a dokážou ve velkém bazénu něco předvést. Minimalní věk pro přijetí je ročník narození 2015. Děti jsou na bazénu s námi sami bez rodičů, sami si také musejí  dojít na záchod.

První trénink a bližší informace budou v úterý 1.9. 2020 od 16 hod na hale bazénu.

Trénink je každé úterý od 17 do 18 hod. Pololetní oddílové příspěvky jsou 1500 Kč.

Soustředění o letních prázdninách

15. 8. - 22. 8. 2020

Stráž pod Ralskem

Náplň soustředění:  plavání, cyklistika, běh, všeobecná sportovní příprava, hry

Doprava do Stráže: na kolech, sraz 15. 8. 2020 v 10.00 na Milířích (parkoviště u kiosku) – odjezd až se dáme dohromady (10.30). Na kolo si vezmi pití, sušenku – jedeme za každého počasí, náhradní duši.

Pojedou s námi doprovodná auta, kam si dáš batůžek se svačinou, pití se doplní na smluvených místech z připraveného kanystru.

Rodič, který by chtěl jet s námi na kolech anebo pomoci s odvozem batohů je vítán. Prosím o zavolání 731 788 701 - Tomáš

Kdo nepojede na kole, zařídí si dopravu vlastní. Sraz ve Stráži u hotelu URAL ve 14 hod.

Doprava do Jablonce: odjezd ze Stráže kolem 9.00 na kolech, příjezd do Hodkovic (garáže, kde začíná cyklostezka do Lbc) kolem 11.30 hod – děti ročník 2010 a mladší.

Ostatní pokračují dále přes Pelíkovice do Rychnova na náměstí – kolem 12 hod.

Cena:  3 700,- Kč  splatnost do 15.7. 2020

Prosím o poslání peněz převodem na účet TJ Bižuterie

Číslo účtu: 1293640267 / 0100 komerční banka

Variabilní symbol: 50100

Do zprávy pro příjemce napsat jméno dítěte

Komu přispívá zaměstnavatel z fondu FKSP, ten mi pošle fakturační údaje zaměstnavatele, text (který chce uvést na fakturu) a částku.

Vše na tjanata@seznam.cz

Stravování:  plná penze v hotelu Uran + odpolední svačina, pitný režim

Plavání:  krytý plavecký bazén Česká Lípa (PO, ST, PÁ)

Těší se trenéři

Kdyby byly nějaké změny (z naší strany) tak vše na Bija.cz a nebo 731 788 701-Tomáš (z vaší strany)

Jizera 2020

15.5. jsme absolvovali výlet v okolí Jizery. Z Dolánek jsme vyrazili na koloběžkách a dolů jsme jeli na kanoích. Jez jsme z důvodu chladného počasí vynechali, tak snad příště........

Zimní pohár

15 medailí do Jablonce

ročník 2009:  Za plavecký oddíl Bižuterie si účast v Boleslavi vybojovalo svými časy šest plavců - pět děvčat a jeden kluk, který byl ale nejlepší.

Jan Janata vyplaval stříbrnou medaili na 100 metrů prsa a na poloviční trati, skončil třetí.

Bronzovou medaili vybojovala Valentýna Matoušková  na 100 metrů motýlkem. Na 50 metrů motýlkem skončila šestá a na dalších čtyřech tratích byla do 10. místa.

Další dvě dívky Ester Krejsová a Lea Pastorková byly ve svých disciplínách několikrát v první desítce závodnic ze 32 startujících. Na počátku třetí desítky na prsařských tratích se umístily při svém jediném startu Anna Dupačová a Lucie Prokopová.

ročník 2008:

Šimon Danilevič vyhrál čtyři kraulařské disciplíny s nejlepším obodovaným časem na 100 m kraul 1:04,33 a 100 metrů polohový závod, Veronika Grusová potvrdila svoji všestrannost stříbrnými medailemi na 100 metrů motýlek a prsa, k čemuž přidala čtyři „bramborové" medaile.

Absolutní převahu potvrdili kluci z Jablonce v závodě na 100 metrů volný způsob, kde obsadili všechna místa na stupních vítězů!! Pořadí bylo Šimon Danilevič, Tobias Merker a Šimon Fichtner - všichni z jablonecké Bižuterie. Tobias Merker ještě přidal bronz na 100 a 200 m znak.

Náš oddíl získali zlatou medaili, ve štafetě 4x 50 metrů polohový závod  stříbrní ve štafetě 4x 50 VZ mix.

Výpravu Bižuterie doplňují ještě Václav Resl - 10.místo na 100 metrů a 200 metrů kraul ze třiceti startujících a Markéta Pěničková vybojovala 7.místo na 100 metrů motýlkem.

LODM - Liberec

Ondřej Grus bronzový, Zdeňka Janatová 5.

Na právě ukončené letní olympiádě dětí a mládeže nás reprezentovala šestice sportovců. Pět plavců a jeden triatlonista.

Největšího úspěchu dosáhl Ondra, který dohmátl třetí na 50 VZ ve výborném osobním rekordu 26,61. V ostatních disciplínách vždy plaval finále (3x 5. místo, 2x 6., 1x sedmé). Druhým našim plavce, který se z dopoledních rozplaveb probojoval do odpoledního finále, byla Zdeňka. Na trati 100 motýlek pak dohmátla na skvělém 5. místě, na 200 VZ dohmátla osmá.

František Harakaľ - 19. místo na 100 prsa

Matouš Martinka - 20. místo na 100 motýl

Julie Klápšťová - 17. místo 100 prsa

K triatlonu si odskočil další náš plavec Matěj Volech, který se na jablonecké přehradě statečně popral s náročnou tratí a vybojoval krásné 16. místo mezi dorostenci.

Všem plavcům děkujeme za reprezentaci oddílu a blahopřejeme.

MČR - ročník 2006 - Plzeň

Z ročníku 2006 se na MČR nominoval Ondra Grus a Matouš Martinka. Oba plavali výborně, Ondrovi dokonce utekla jen o 0,11s medaile na 50VZ. Ale jeho časy i umístění na 200VZ 5.; 100P 11., 200PZ 5., 200P 6., 100VZ 5. jsou vynikající a Ondrovi i Matoušovi gratulujeme.

výsledky naleznete:

Pohár ČR - ročník 2008 - Chomutov

Výborná umístění získali naše žákyně a žáci roč. 2008 letos na Poháru ČR v Chomutově: celkem získali 6 zlatých,  2 stříbrné a 7 bronzových medailí. S několika vteřinovým náskokem naši plavci vyhráli obě štafety.

Nejúspěšnějšími medailisty byli. Veronika Grusová, Šimon Danilevič a Tobik Merker.

Výborných časů a umístění dosáhli i ostatní účastníci: Klárka Lutovská, Barča Budská, Aďa Riedlová, Šimon Fichtner, Vašek Resl a Štěpán Kuncl.

MISTROVSTVÍ ČR - ročník 2007 - Nový Jičín

Zdeňka Janatová získala bronzovou medaili

Skvělého úspěchu dosáhla Zdéňa na MČR v Novém Jičíně. Na 100 metrů motýlek vylepšila svůj osobní rekord o více než 3 vt. a z 8. nasazeného místa se dokázala prosadit na stupně vítězů.

Moc gratulujeme

ČESKÝ POHÁR - ČECHY - ročník 2009

Ročník 2009 měl svou vrcholnou akci, tedy ČESKÝ POHÁR, v Radlicích.

Z našeho oddílu se závodů zúčastnila 3 děvčata (Valča, Lea a Ester) a Jenda. Děti si vedly na očekávání. Tajně jsme doufali, že vybojujeme alespoň jednu medaili, ale vracíme se s 3 a z toho jedním zlatem. Navíc každý z plavců měl své nej umístění do 5. místa.

Titul si vyplavala Lea na 100 PZ a k tomu přidala 3. místo na 100 prsa.

Jenda bojoval a zlepšení o 15 vteřin na 400 VZ mu nakonec přineslo bronzovou medaili.

Skvělá zlepšení dokázala zaplavat i děvčata Ester - o  6 vteřin na 100 motýl- celkově 4. místo, hned za ní dohmátla Valča. Ta tedy bere 5. místo a zlepšení o 4 vteřiny.