Tréninky jsou v normálním rozsahu - kdy družstvo trénuje naleznete v záložce DRUŽSTVA

- používat desinfekci při příchodu do šaten

- ve sprchách a šatnách se zdržujeme jen po nezbytnou dobu

Při prvním příchodu na trénink odevzdá plavec potvrzení o prodělaném onemocnění nebo negativním výsledku testu trenérovi (A- Klára, B- Lenka, C- Michal, D- Jakub  E- Tomáš, H-Tomáš)

- STŘEDOŠKOLÁCI, již vědí o tom jak postupovat při získání certifikátu či potvrzení

- děti, které chodí do ZÁKLADNÍ školy jsou ve škole testované - celý Jablonec má na ZŠ PCR testování- poprosí vedení školy o vystavení potvrzení o negativním testu a nebo si vytisknou certifikát (od 7. června budou svůj certifikát o očkování, prodělaném onemocnění nebo negativním výsledku testu moct na portálu https://ocko.uzis.cz/ získat také cizinci a děti bez občanského průkazu. Po zadání data narození, e-mailu a telefonní čísla obdržíte ověřovací SMS zprávu. Po přístupu do portálu se zobrazí certifikát. Případně může certifikát vytisknout poskytovatel zdravotních služeb, který vakcinaci či test provedl (očkovací místo, praktický lékař, odběrové místo).

- děti, které chodí do MATEŘSKÉ školky a jsou starší 6ti let, přinesou čestné prohlášení od rodičů, že nemají onemocnění covid

- děti, které chodí do MATEŘSKÉ školky a jsou mladší 6ti let nenosí nic - výjimka z testování

Opět trénujeme společně

Tréninky probíhají již organizovaně, pro bližší informace kontaktujte trenéry jednotlivých skupin

A- 2, B-3  17:15 - 18:45

v sobotu bude sraz v 9 před bazénem, do 10 máme celý bazén, od 10 pak dle situace (maximálně 4 dráhy)

2) od pondělí 7.12.  plaveme dle přiložené tabulky.

Kapacita bazénu je 120 lid, na dráze pak může být 9+1 trenér. Právě v těch 17, kdy se tam střídáme by mohla být kapacita překročena, což nikdo nechce.

systémová opatření jsou následující:

- budou vytvořeny skupinky po 9, které se nebudou míchat

- TRENÉR NAHLÁSÍ POČET DĚTÍ NA ZAČÁTKU TRÉNINKU POKLADNÍM- to proto, aby nebylo na bazénu více jak 120 lidí

Jizera 2020

15.5. jsme absolvovali výlet v okolí Jizery. Z Dolánek jsme vyrazili na koloběžkách a dolů jsme jeli na kanoích. Jez jsme z důvodu chladného počasí vynechali, tak snad příště........

Zimní pohár

15 medailí do Jablonce

ročník 2009:  Za plavecký oddíl Bižuterie si účast v Boleslavi vybojovalo svými časy šest plavců - pět děvčat a jeden kluk, který byl ale nejlepší.

Jan Janata vyplaval stříbrnou medaili na 100 metrů prsa a na poloviční trati, skončil třetí.

Bronzovou medaili vybojovala Valentýna Matoušková  na 100 metrů motýlkem. Na 50 metrů motýlkem skončila šestá a na dalších čtyřech tratích byla do 10. místa.

Další dvě dívky Ester Krejsová a Lea Pastorková byly ve svých disciplínách několikrát v první desítce závodnic ze 32 startujících. Na počátku třetí desítky na prsařských tratích se umístily při svém jediném startu Anna Dupačová a Lucie Prokopová.

ročník 2008:

Šimon Danilevič vyhrál čtyři kraulařské disciplíny s nejlepším obodovaným časem na 100 m kraul 1:04,33 a 100 metrů polohový závod, Veronika Grusová potvrdila svoji všestrannost stříbrnými medailemi na 100 metrů motýlek a prsa, k čemuž přidala čtyři „bramborové" medaile.

Absolutní převahu potvrdili kluci z Jablonce v závodě na 100 metrů volný způsob, kde obsadili všechna místa na stupních vítězů!! Pořadí bylo Šimon Danilevič, Tobias Merker a Šimon Fichtner - všichni z jablonecké Bižuterie. Tobias Merker ještě přidal bronz na 100 a 200 m znak.

Náš oddíl získali zlatou medaili, ve štafetě 4x 50 metrů polohový závod  stříbrní ve štafetě 4x 50 VZ mix.

Výpravu Bižuterie doplňují ještě Václav Resl - 10.místo na 100 metrů a 200 metrů kraul ze třiceti startujících a Markéta Pěničková vybojovala 7.místo na 100 metrů motýlkem.

LODM - Liberec

Ondřej Grus bronzový, Zdeňka Janatová 5.

Na právě ukončené letní olympiádě dětí a mládeže nás reprezentovala šestice sportovců. Pět plavců a jeden triatlonista.

Největšího úspěchu dosáhl Ondra, který dohmátl třetí na 50 VZ ve výborném osobním rekordu 26,61. V ostatních disciplínách vždy plaval finále (3x 5. místo, 2x 6., 1x sedmé). Druhým našim plavce, který se z dopoledních rozplaveb probojoval do odpoledního finále, byla Zdeňka. Na trati 100 motýlek pak dohmátla na skvělém 5. místě, na 200 VZ dohmátla osmá.

František Harakaľ - 19. místo na 100 prsa

Matouš Martinka - 20. místo na 100 motýl

Julie Klápšťová - 17. místo 100 prsa

K triatlonu si odskočil další náš plavec Matěj Volech, který se na jablonecké přehradě statečně popral s náročnou tratí a vybojoval krásné 16. místo mezi dorostenci.

Všem plavcům děkujeme za reprezentaci oddílu a blahopřejeme.

MČR - ročník 2006 - Plzeň

Z ročníku 2006 se na MČR nominoval Ondra Grus a Matouš Martinka. Oba plavali výborně, Ondrovi dokonce utekla jen o 0,11s medaile na 50VZ. Ale jeho časy i umístění na 200VZ 5.; 100P 11., 200PZ 5., 200P 6., 100VZ 5. jsou vynikající a Ondrovi i Matoušovi gratulujeme.

výsledky naleznete:

Pohár ČR - ročník 2008 - Chomutov

Výborná umístění získali naše žákyně a žáci roč. 2008 letos na Poháru ČR v Chomutově: celkem získali 6 zlatých,  2 stříbrné a 7 bronzových medailí. S několika vteřinovým náskokem naši plavci vyhráli obě štafety.

Nejúspěšnějšími medailisty byli. Veronika Grusová, Šimon Danilevič a Tobik Merker.

Výborných časů a umístění dosáhli i ostatní účastníci: Klárka Lutovská, Barča Budská, Aďa Riedlová, Šimon Fichtner, Vašek Resl a Štěpán Kuncl.

IMG_2072.JPG

MISTROVSTVÍ ČR - ročník 2007 - Nový Jičín

Zdeňka Janatová získala bronzovou medaili

Skvělého úspěchu dosáhla Zdéňa na MČR v Novém Jičíně. Na 100 metrů motýlek vylepšila svůj osobní rekord o více než 3 vt. a z 8. nasazeného místa se dokázala prosadit na stupně vítězů.

Moc gratulujeme

ČESKÝ POHÁR - ČECHY - ročník 2009

Ročník 2009 měl svou vrcholnou akci, tedy ČESKÝ POHÁR, v Radlicích.

Z našeho oddílu se závodů zúčastnila 3 děvčata (Valča, Lea a Ester) a Jenda. Děti si vedly na očekávání. Tajně jsme doufali, že vybojujeme alespoň jednu medaili, ale vracíme se s 3 a z toho jedním zlatem. Navíc každý z plavců měl své nej umístění do 5. místa.

Titul si vyplavala Lea na 100 PZ a k tomu přidala 3. místo na 100 prsa.

Jenda bojoval a zlepšení o 15 vteřin na 400 VZ mu nakonec přineslo bronzovou medaili.

Skvělá zlepšení dokázala zaplavat i děvčata Ester - o  6 vteřin na 100 motýl- celkově 4. místo, hned za ní dohmátla Valča. Ta tedy bere 5. místo a zlepšení o 4 vteřiny.